Cookie beleid V.v 's Gravendeel

De website van V.v 's Gravendeel is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Trainingstijden

Laatste wijziging 24-08-2023 16.00 uur

Trainingstijden zijn onder voorbehoud, deze kunnen nog wijzigen. Raadpleeg met regelmaat deze pagina.

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
's-Gravendeel JO10-3 18.30 - 19.30
  • A
  • 7
  • -
's-Gravendeel JO14-1 18.30 - 19.30 Milan Verbaas, Dustin Zomerhuis, Richard den Buitelaar
  • A
  • 7
  • -
's-Gravendeel JO15-1 18.30 - 19.45 Chiaro Krowinkel, John Kolmsberg, Marc van den Berg
  • A
  • 6
  • -
's-Gravendeel JO17-1 18.30 - 19.45 Bas Meijst, Franklin Pemmelaar
  • Traingsveld
  • 7
  • -
's-Gravendeel 1 20.00 - 21.30 Sander Willemstijn, Ron van Kooten
  • A achter
  • 4
  • -
's-Gravendeel 2 20.00 - 21.30 Robbie Plaisier
  • A voor
  • 5
  • -
's-Gravendeel 3 20.00 - 21.30 Martijn van Haren
  • Traingsveld
  • 7
  • -
's-Gravendeel 4 20.00 - 21.30 Jeroen Tuk
  • Traingsveld
  • 6
  • -
's-Gravendeel 5 20.00 - 21.30 Laurens Vlot
  • Traingsveld
  • 8
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
's-Gravendeel JO8-1 18.30 - 19.30 Pascal Nieuwenhuijze, Kevin Grashof
  • A
  • 5
  • -
's-Gravendeel JO8-2JM 18.30 - 19.30
  • Traingsveld
  • 5
  • -
's-Gravendeel JO9-1 18.30 - 19.30 Sander de Ruiter, Yefter Kranendonk, Stefan Havelaar, Floris de Geus
  • Traingsveld
  • 4
  • meisjes kleedkamer 1
's-Gravendeel JO10-1 18.30 - 19.30 Henk Barth, Stefano Barth, Arjan v/d Feest, Finn Klein, Marcel van Kooten
  • A
  • 5
  • -
's-Gravendeel JO10-2JM 18.30 - 19.30 Jeroen van der Stel, Arjan v.d. Ham
  • Traingsveld
  • 5
  • meisjes kleedkamer 1
's-Gravendeel JO10-3 18.30 - 19.30
  • A
  • 7
  • -
's-Gravendeel JO11-1 18.30 - 19.30 Niels van Zanten, Siem van den Berg, Jayvano-Jay van Oostende
  • Trainingsveld zwembad
  • 7
  • meisjes kleedkamer 1
's-Gravendeel JO12-1 18.30 - 19.30 Sjoerd van Elsen, Lars van Mastrigt, Arno Boeren
  • Traingsveld
  • 6
  • meisjes kleedkamer 1
's-Gravendeel JO13-1 18.30 - 19.30 Leander van Waardenburg, Niels van Zanten, Martijn Zielstra
  • A
  • 6
  • -
's-Gravendeel JO13-2JM 18.30 - 19.30
  • A
  • 7
  • meisjes kleedkamer 1
's-Gravendeel JO14-2JM 18.30 - 19.30 Stefan Platteschorre, Maurice Kurtz
  • A
  • 7
  • meisjes kleedkamer 1
's-Gravendeel MO11-1 18.30 - 19.30 Danny Gelens, Aad van Oudheusden
  • Trainingsveld zwembad
  • 1
  • -
's-Gravendeel JO19-1 18.30 - 19.45 Henk Barth, Wilco van Haren
  • A
  • 8
  • -
's-Gravendeel MO12-1 18.45 - 19.45 Jurrie Vermeulen, Alex Onverwacht, Richard de Klerk, Luna Hoogwerf
  • A
  • 1
  • -
's-Gravendeel JO15-2JM 19.00 - 20.00 Leon de Zeeuw, Bas Kreeft
  • Trainingsveld zwembad
  • 8
  • meisjes kleedkamer 1

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
's-Gravendeel JO14-1 18.30 - 19.30 Milan Verbaas, Dustin Zomerhuis, Richard den Buitelaar
  • Traingsveld
  • 7
  • -
's-Gravendeel JO15-1 18.30 - 19.45 Chiaro Krowinkel, John Kolmsberg, Marc van den Berg
  • A
  • 6
  • -
's-Gravendeel JO17-1 18.30 - 19.45 Bas Meijst, Franklin Pemmelaar
  • A
  • 7
  • -
's-Gravendeel 1 20.00 - 21.30 Sander Willemstijn, Ron van Kooten
  • A
  • 4
  • -
's-Gravendeel 2 20.00 - 21.30 Robbie Plaisier
  • A voor
  • 5
  • -
's-Gravendeel 3 20.00 - 21.30 Martijn van Haren
  • Traingsveld
  • 7
  • -
's-Gravendeel 4 20.00 - 21.30 Jeroen Tuk
  • Traingsveld
  • 6
  • -
's-Gravendeel 5 20.00 - 21.30 Laurens Vlot
  • Traingsveld
  • 8
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
's-Gravendeel JO8-1 18.30 - 19.30 Pascal Nieuwenhuijze, Kevin Grashof
  • Traingsveld
  • 5
  • -
's-Gravendeel JO8-2JM 18.30 - 19.30
  • Trainingsveld zwembad
  • 5
  • -
's-Gravendeel JO9-1 18.30 - 19.30 Sander de Ruiter, Yefter Kranendonk, Stefan Havelaar, Floris de Geus
  • Traingsveld
  • 4
  • meisjes kleedkamer 1
's-Gravendeel JO10-1 18.30 - 19.30 Henk Barth, Stefano Barth, Arjan v/d Feest, Finn Klein, Marcel van Kooten
  • Traingsveld
  • 5
  • -
's-Gravendeel JO10-2JM 18.30 - 19.30 Jeroen van der Stel, Arjan v.d. Ham
  • Traingsveld
  • 5
  • meisjes kleedkamer 1
's-Gravendeel JO11-1 18.30 - 19.30 Niels van Zanten, Siem van den Berg, Jayvano-Jay van Oostende
  • A
  • 7
  • meisjes kleedkamer 1
's-Gravendeel JO12-1 18.30 - 19.30 Sjoerd van Elsen, Lars van Mastrigt, Arno Boeren
  • A
  • 6
  • meisjes kleedkamer 1
's-Gravendeel JO13-1 18.30 - 19.30 Leander van Waardenburg, Niels van Zanten, Martijn Zielstra
  • Trainingsveld zwembad
  • 6
  • -
's-Gravendeel JO13-2JM 18.30 - 19.30
  • Trainingsveld zwembad
  • 5
  • meisjes kleedkamer 1
's-Gravendeel JO14-2JM 18.30 - 19.30 Stefan Platteschorre, Maurice Kurtz
  • Traingsveld
  • 7
  • meisjes kleedkamer 1
's-Gravendeel MO11-1 18.30 - 19.30 Danny Gelens, Aad van Oudheusden
  • A
  • 1
  • -
's-Gravendeel JO19-1 18.30 - 19.45 Henk Barth, Wilco van Haren
  • A
  • 8
  • -
's-Gravendeel MO12-1 18.45 - 19.45 Jurrie Vermeulen, Alex Onverwacht, Richard de Klerk, Luna Hoogwerf
  • Trainingsveld zwembad
  • 1
  • -
's-Gravendeel JO15-2JM 19.00 - 20.00 Leon de Zeeuw, Bas Kreeft
  • A
  • 8
  • meisjes kleedkamer 1
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!