Wieldrecht - 's-Gravendeel 4 - 0 (vriendschappelijk)

19 februari 2012 13:45

Koning Winter leek plaatsgemaakt te hebben voor herfstachtig weer. De wedstrijd Wieldrecht - ´s-Gravendeel werd dus gespeeld met veel wind en regen.
Na het aftastende begin werd ´s-Gravendeel al na vier minuten getrakteerd op een 1-0 achterstand. Op het moment dat ´s-Gravendeel wat uit de schulp kroop kwam Wieldrecht uit een kopbal op 2-0.
Hierna kreeg ´s-Gravendeel wat meer greep op de wedstrijd, maar kam niet tot scoren. Achie Aadan en Jeffrey van Twist konden de Wieldrechtse doelman nog wel bedreigen, maar meer zat er niet in. Wieldrecht kreeg zelfs nog kansen om de voorsprong te vergroten.
Die voorsprong werd drie minuten na de thee wel vergroot. Wederom door een kopbal, werd Kris Stilting verslagen. Hierna ging het spel heen en weer, echter het doel van ´s-Gravendeel werd wel wat meer bestookt. Na de nodige wissels aan beide kanten, wist de brigade van Wieldrecht trainer Virgil Breedveld een kwartier voor het einde, de uiteindelijke 4-0 aan te tekenen.
Zaterdag speelt ´s-Gravendeel de derby tegen SHO.