Heinenoord – ’s-Gravendeel 2 – 2 (Leuke pot voetbl)

4 februari 2012 19:15

In het witte winterlandschap, ontstond tijdens de vriendschappelijke wedstrijd Heinenoord – ’s-Gravendeel, onder een heerlijk schijnend zonnetje, een warm après-ski gevoel.
Bij Heinenoord was vanaf vrijdagavond met man en macht gewerkt om het veld sneeuwvrij te krijgen (pluim voor de harde werkers) en het veld prima bespeelbaar te maken.



’s-Gravendeel speelde een zeer goede eerste helft. Er werd direct naar voren gespeeld als er balbezit was bij Heinenoord. En bij eigen balbezit werd er goed gecombineerd gespeeld, waarbij vooral de handige Ahmed Hussein Tukulushi Aadan het de Heinenoordse defensie lastig maakte. Voorin was nieuwe aanwist Robin Borremans eveneens ingezet door trainer René Scholts.
’s-Gravendeel kwam in de 15e minuut op voorsprong. Na een afgeslagen aanval kwam de bal voor de voeten van Jeffrey van Twist, die niet nadacht en de bal strak inschoot. Christiaan van Wijngen kon er niets aan doen, 0 – 1. Heinenoord kon er weinig tegenover stellen. De ploeg van trainer Ronald Hulsbosch leek weinig zin te hebben en kreeg daarom ook doelpunt twee om de oren. Vanuit een aanval van ’s-Gravendeel belandde de bal voor het doel van Van Wijngen. In de drukte voor het doel kon Heinenoord de bal niet weg krijgen. Robin Borremans zette zijn voet er goed tegenaan en zette ’s-Gravendeel op een zeer verdiende 0 – 2.

In de tweede helft begon Heinenoord meer te voetballen. Hulsbosch liet zijn ploeg ook meer naar voren spelen, waardoor het ’s-Gravendeel moeilijk gemaakt werd om de ruimtes te gebruiken. B-1 keeper Ricardo Bakker verving bij de ‘Seuters’ Christian Stilting onder de lat en deed dat prima. Dat Heinenoord aan het eind van de wedstrijd op gelijke hoogte kwam was niet te wijten aan Bakker. De 1 – 2 kwam vanaf 11 meter. Terence Boumann kreeg voor een sliding op tegenstander en de bal een penalty tegen. Die werd in de 75e minuut door Sander van der Pols beheerst ingeschoten. In de 80e minuut kwam Heinenoord op 2 – 2. Uit een hoekschop kopte Andrew van Tiggelen, bij de tweede paal geheel ongedekt, netjes binnen. De organisatie stond bij ’s-Gravendeel niet goed en Heinenoord strafte het meteen af. De wedstrijd werd hiermee op een voor beide teams acceptabele 2 – 2 afgesloten. Een nuttige wedstrijd. Zeker met het oog op volgende week.
Dan spelen beide teams weer op Heinenoord. Heinenoord om 14.30 uur als voorwedstrijd tegen Quick Boys. ’s-Gravendeel trapt om 16.30 uur af tegen Piershil.